| UserName250000 a întrebat:

Salut, colegul meu are asa:

- Procesor: Intel 100 KHz
- RAM: 10 KB
- Placa Video: 0, 1 KB
- Monitor: 240x144 rezolutia
- Monitor 2: 100x50 rezolutia
Poate juca urmatoarele jocuri?:
- GTA V
- GTA IV
- GTA San Andreas
- ROBLOX

Ce sistem de operare poate rula?
P.S: Prietenul meu e un pic cam "nebun" si el m-a pus sa pun intrebarea.

5 răspunsuri:
| Fly2Sky a răspuns:

BA da esti amuzant..nu gluma

| flixbuster a răspuns:

Deci spune-i prietenului tau asa: are un calculator cuantic din viitor si inca nu s-a inventatat software-ul pentru el. Va putea sa ruleze Windows 100 si GTA 666 dar doar in viitor. Va trebui sa se criogenizeze pentru a putea prinde acea zi.

| marian5693 a răspuns:

Ia vezi tu ca ai numai detalii eronate. Revino cu detaliile reale si putem discuta altfel

| vidiinho a răspuns:

Spune-i dragului tău prieten să-și dea o palmă peste față pana nu vin si-i dau eu. Ce sa faceti si voi cu atata timp liber

| ProAlex a răspuns:

Nici unu! Da eu nici nu stiu daca se deschide happy