| Iris1997 a întrebat:

Salut comunitate! Am un PS3 SS (Super Slim) versiunea de 12gb. Am gasit mounting bracket-ul, dar as vrea sa cumpar un Hard Disk pe masura. As dori sa stiu specificatiile HDD-ului (rpm, sata 1, 2 sau 3, maximul de gb pe care il suporta ps-ul) si daca se poate si sa imi lasati si linkuri de unde pot cumpara.Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| sori88 a răspuns:

Toate sata au acelasi tip de mufa
link: http://www.emag.ro/hard-disk-uri-notebook/sort-priceasc/c

2 răspunsuri:
| sori88 a răspuns:

Iti trebuie hard de laptop 2.5" 5400/7200rpm oricare sata I II III, cred ca de 1tb iti ajunge

| Iris1997 explică (pentru sori88):

Sata 1 trebuie pentru PS, Sata 2 si 3 au altfel de mufe, si am zis ca doresc si un link de unde pot cumpara un hdd.