| abyy95 a întrebat:

Salut cred ca nu am postat gresit, dar am mare nevoie de voi..am un volan serioux srxw-02v http://www.conectica...display&pid=351 asa..si nu ii pot face configurarile deloc am axele X Y si nu stiu cum naiba sa le configurez am instalat driverul si arata km asa (pozele mai jos)
am intrat in GRID si In NFS MW ..si trebuie sa il configurez, toate bune, dau configurare pentru virare la stanga dau de volan in stanga, dreapta dreapta de volan si acelarare apas pe pedala, frana pe pedala de frana, si cand dau sa imi configurez si schimbarea de viteza de la pedalele volanului mi se reseteaza aceleratia si frana, am crezut k nu se poate juca asa deci am incercat altceva am setat din nou toate doar ca de data asa am vrut sa pun schimbarea de viteza pe butonul rotund de pe volan din sanga. chestia e ca setand aceleratia pe butonul din stanga mi sa resetat virajele ..stanga dreapta nu stiu daca intelegeti. ce pot face sa configurez acest volan k mi-a dat batai de cap http://imageshack.us/photo/my-images/715/24265957.png/

2 răspunsuri:
| abyy95 explică:

Si merg toate controalele pe jocurile spuse de tine?

| stefanutzu112 a răspuns:

Incearca dirt sau test drive unlimited 1 sau2 eu m-am jucat si am volan ca al tau sau mai joci cv misto skania truck simulator