| Reddfox a întrebat:

Cred ca sunt cativa pe aici care joaca CS:GO acum cateva zile mi-am luat VAC ban, habar n-am cum. Faza e ca nu am primit nici un mail cu motivul pentru care am luat ban. Ma rog... acum mi-am instalat CS:GO Warzone. Imi merge bine dar serverele nu merg. Pur si simplu dau click pe server, imi intra in meniul de loading al mapei, iar dupa ma duce in meniul prinicipal! AJUTOR VA ROOG!

Răspuns Câştigător
| Lucian_Glavasc_1992 a răspuns:

Orice CS e facut de Valve. Daca ti-ai luat VAC pe orice joc de la Valve nu mai poti juca nici un joc de la ei.