| Bubulescu_Cristi_1998 a întrebat:

Salut tpu.Am o problema la sa:mp ce nu mi s-a mai intamplat.Pur si simplu mi l-am instalat iar mi-am pus serverele contul si cand dau sa ma conectez pe server imi face un loading de vreo 2-3 sec. si dupa nu se intampla absolut nimic... ma puteti ajuta?

5 răspunsuri:
| Crsiti92134 a răspuns:

Dupa acele 2-3 secunde iti ramane ecranul blocat sau iti iese din joc?

| Bubulescu_Cristi_1998 explică (pentru Crsiti92134):

Nu se intampla absolut nimic.

| Crsiti92134 a răspuns (pentru Bubulescu_Cristi_1998):

Da un SS ca nu imi dau seama. De unde ai luat GTA-ul si samp-ul?

| Bubulescu_Cristi_1998 explică (pentru Crsiti92134):

Gta-ul l-am luat de pe moduri.ro/gta si il am de ani buni de acolo si nu a avut nimic si sa:mp-ul l-am luat de aicihttp ://www.sa-mp.com/download.php o.3.7-R2 client de la sa:mp team

| Crsiti92134 a răspuns (pentru Bubulescu_Cristi_1998):

Moduri.ro/samp incearca cu 0.3.7 cu R1 sau R2. Tu cand dai sa te conectezi pe server iti face loadingul cand se incarca sau nu iti intra de loc?