| Luci25 a întrebat:

Credeti ca imi va merge GTA 4 pe un laptop HP G62?
Windows 7 Home Premium pe 64 de biti
Procesor:AMD Turion(tm) II P540 Dual-core Processor(2 CPUs) - 2.40 GHz
RAM: 4 GB
Placa(nu stiu care nu ma pricep):AMD M880G with ATI Mobility Radeon HD 4250
Tip DAC:Internal DAC(400MHz)

1 răspuns:
| Magnifico a răspuns:

In mod normal laptopurile nu sunt pentru a te juca. Avand in vedere ca placa video e incorporata ar putea aparea probleme la rularea jocului.
Sunt sanse sa iti ruleze insa cel mai bine este sa nu risti sa iti arzi ceva la laptop.Mai bine joaca ceva ce nu necesita atata performanta precum GTA IV.
Daca il vrei neaparat poti incerca sunt sanse sa iti mearga insa ti-am mai spus laptop-urile nu sunt pentru gaming.