| roxana_3094 a întrebat:

Mi-am cumparat un laptop hp 625, cu processor: amd turion II p540 dual-core, 2.40 Gz i-am instalat un windows 7 pe 64-bit. Problema este ca nu stiu cum sa il conectez la internet prin wireless si nu reusesc sa activez bluetooth-ul. Puteti sa ma ajutati, va rog?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru conectarea la internet ai nevoie de un router wireless. Daca il ai poti incerca asa: Start/Control panel/Network Connections/Create a new Connection si apare o fereastra de instalare New Connection Wizard, unde urmezi pasii ceruti. Succes si numai bine!

| DjMariusFresh a răspuns:

Are prin control panel optiunea aceasta c wireless

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,
si eu mi-am cumparat acelasi laptop si am avut aceeasi problema. trebuie sa iei de pe site-ul HP driverele de wireless.
bafta

| ciupi a răspuns (pentru anonim_4396):

Mah l-am luat dar degeaba.nu poti s bagi id meu sa ma ajuti