| SyncMasterSA300 a întrebat:

Salut, cu mult timp in urma dupa ce am reinstalat Windows, am avut un joc in PC de genu Real time Strategy, era tematica unui razboi modern, cu toate felurile de soldati, tankuri, masini etc.

Unicul detaliu pe care il tin minte era o misiune unde era razboi in oras si aveai toate tancurile si resursele pregatite, de la inceput mergea o parada si deodata se incepe batalia. Stie cineva? Mersi oricum din start happy

1 răspuns:
| goldask2 a răspuns:

Red Alert 2.
(?)