anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

Salut, cu putin timp in urma sau mai mult de putin timp in urma adica cam acum 3 ani am inceput sa joc Metin2.ro. Toate bune, eu incepuseram sa joc zi de zi si parca nu ma mai opream, poate fiindca am 13 ani?
Ori cum fratele meu care are varsta de 27 de ani joaca si el Metin2.ro si el fiind un jucator mai putin decat inrait a ajuns sa faca cateva caractere de level 30 si 40+, asta s-a intamplat cand a inceput sa joace Metin2 de fapt matusa mea (sora mamei mele) a inceput si ia sa joace metin2.fr (Metin2.fr este oficialul in Franceza) Nu vreau sa intru in detalii aici prea mult, ia este in Tunisia s.a.m.d.
Desigur ca si ea a jucat si inca joaca metin2, tin sa precizez ca are 44 de ani dar nu asta conteaza, eu o ajutam de ceva vreme sa joace si sa evolueze si chiar a reusit este cam cea mai buna dupa server, cumpara peste 3000+ MD si are un super cont de warrior e tare!
Nu se putea sa nu imi cumpere si mie 500 MD pe Metin2.ro
Si asta a facut mi-a cumparat si cu ei ce am putut sa fac?
Mi-am luat adaugatoare de bonusuri si schimbatote + marmura binecuvantata cu care am facut cerceii de abanos+9 full bonusati si cu sloturi pentru ebonita.
Aveau bonusuri cat de cat bune, ajungeau la usor la 180kk
Ii aveam pe contul de 54, ce vreau sa mai spun e ca fratele meu avea fishbot si a luat ban, cu cerceii si multe alte iteme+9 valoroase.
Si nu numai, a luat ban pe toate conturile dupa acea adresa de email, acum in prezent am obesrvat ca un cont a luat unban (contul loasera ban inaintea celorlalte) in prezent ma mai joc din cand in cand pe el!
Acum intrebarea.
Credeti ca e posibil sa iau unban si pe celelalte conturi?
Vreau sa precizez ca joc pe Draco si as fii foarte recunoscator daca mi-ati spune care sunt sansele sa iau unban.
Multumesc anticipat!