| AndreiCozma a întrebat:

Salut.Cum as putea sa imi fac un set anti sura?

Răspuns Câştigător
| Ashenstar a răspuns:

Foarte simplu: fii foarte atent
scutul sa fie scutul leului+9 cu rezistenta la magie 10%, aparare sabie 10% si rezistenta impotriva sura vine de la scut adica 20%
pe coif sa ai aparare sabie si rezistenta la magie
pe cercei sa ai aparare sabie rezistenta magie si orice alt bonus este bun
pe colier sa ai daca se poate semiom, aparare sabie si rezistenta la magie
pe bratara sa ai aparare sabie rezistenta la magie si semiom
pe papuci sa ai la fel aparare sabie si rezistenta la magie
pe armura sa ai( daca se poate si pe celelalte iteme) bonusuri cu pv si (daca ai otel rezistenta vine de la sine) aparare sabie
la arma sa ai trebuie impotriva sura si pietrele sa fie piatra anti sura- iatra lovitura critica si patrunzatoare
eu fac seturi inca de cand sunt pe servere private

| Amidamaru a răspuns (pentru Ashenstar):

Esti prost semiom pe colier magie pe cercei

| Ashenstar a răspuns (pentru Amidamaru):

Sunt servere de metin in care peun item pot cadea orice bonus asa ca... happy

| Metin2IceBlue a răspuns (pentru Ashenstar):

Ma se vede ca nu sti sa joci metin pe bratara nu pica sabie pe colier nu pica rez magie pe scut nu pica sabie sau rez magie pe cercei nu pica rez magie pe papuci nu pica rez magie nu exista arma facuta special anti sura pe colier nu pica semiom sa rez magie

7 răspunsuri:
| Ceawdear a răspuns:

Decii sunteti siguri ca e bunn stuu asta:-
S?

| AndreyTDL a răspuns (pentru Ceawdear):

Habar n-am azi mi-am facut si eu cont laughing

| Mineツ a răspuns:

Stie cineva cum sa faci un set universal bun? ID meu: lissettelatchescu

| AndreiCozma explică:

Totusi rezistenta la magie cade greu tare pe metin2 tdl! Dar incerc! Mai astept pareri!