| ReneGade a întrebat:

Cum credeti ca ar rula CSGO pe acest laptop: http://www.emag.ro/......DL9GF2BBM/ Multumesc :)

7 răspunsuri:
| Cliar a răspuns:

Am exact acelasi model de laptop si il folosesc sa ma mai joc cand sunt plecat prin excursii/vacante si cs go-ul merge perfect in 80-90fps cu urmatoarele setari : https://postimg.org/image/7tbnllmz7/

| Moarcas_Cosmin-Ionut_1995 a răspuns:

Maxim 30 fps iti sugerez sa iti iei un PC de la Altex.Pc-ul are componente mult mult mai bune si sunt mai ieftine

| Cliar a răspuns (pentru Moarcas_Cosmin-Ionut_1995):

Te rog nu mai recomanda "PC de la Altex" fiindca e o porcarie sa cumperi sisteme deja asamblate, indiferent de unde il iei ( eMAG, pcgarage, cel, altex etc. )

| Moarcas_Cosmin-Ionut_1995 a răspuns (pentru Cliar):

Sincer mie mi se pare ca cs go nu o sa ruleze prea bine pentru ca laptopu asta are componente cam slabute

| Moarcas_Cosmin-Ionut_1995 a răspuns (pentru Moarcas_Cosmin-Ionut_1995):

Nu prea inteleg de ce ar fi o porcarie...PC-ul e mai avantajos

| Stefancalin1997 a răspuns (pentru Moarcas_Cosmin-Ionut_1995):

E mai avantajos dar nu cum ai spus tu sa-l cumperi de la altex isi ia teapa mai mare, mai degraba si-l face din piese.

| bogdan324 a răspuns (pentru Moarcas_Cosmin-Ionut_1995):

''PC-ul e mai avantajos'', sa inteleg ca si o rabla de pc cu un celeron d-asta nou aparut, placa video integrata si maxim 4gb ram e mai avantajoasa ca laptop-ul ala, nu?