| TFK a întrebat:

Salut, cum imi pot pune pe facebook timeline? un link, daca e, funda plus vot, daca imi puteti si explica, sunt nou pe facebook, merci anticipat.

Nu imi apare unde trebuie, la stories, cover, apps, nu apare si get timeline

Răspuns Câştigător
| denisuk12 a răspuns:

Https://www.facebook.com/about/timeline Uite linkul, tot ce trebuie sa fac e sa dai clik pe link si in josul pagini in dreapta scrie "aplica Timeline ", Funda?

1 răspuns:
| Eirina a răspuns:

Nu stiu am incercat si eu de citeva ori da nu-mi apare get timeline oare de ce?