| Nica_George_2000 a întrebat:

Salut,cum o sa mearga Windows 10 pe langa CS:GO minecraft si inca cateva, cu piesele acestea
-8GB
-1TB
-Placa video MSI GeForce GTX 750 Ti OC 2GB DDR5 128-bit v1-
-Placa de baza MSI H110M PRO-D-
Procesor Intel Skylake, Pentium Dual-Core G4400 3.30GHz box-

Răspuns Câştigător
| xDragosel007 a răspuns:

Pai minecraft-ul iti garantez daca dai toate setarile la low (in afara de chunk care il lasi la 8) iti va merge in cam 100-150 de fps, iar CS:GO-ul cu setarile toate la high iti va merge in cam 40-50 de fps.
P.S.: I-ati alt procesor ca e prea prost!

3 răspunsuri:
| Nica_George_2000 explică:

Scuza-ma,nu o am cu fps astea.Cum ar merge vreau sa stiu

| Nica_George_2000 explică:

Eu întreb cum vă merge, nu-mi zice cu cat fps

| CPAElites a răspuns (pentru Nica_George_2000):

Pai daca ruleaza cu +110 fps-uri la rezolutie Full HD cu detaliile date pe Ultra.
https://www.youtube.com/watch?v=NcWmMLxaN9Y