| TheKKosmyyn a întrebat:

Cum sa fac yang in metin2ro?
Am lvl 28!
Lata si tigru+9!
M2 la aura!
Imi trebuie pentru fms/rib, leu/mortala, bratra de argint+9, cercei de abanos+9, papuci 1k/1, 5k pv, colier la fel...Fms/rib-ul trebuie si PvM si PvP!
Funda!big grin

Răspuns Câştigător
| Returnela a răspuns:

Fa-ti lvl 35 armat stai la metine map2. Mai cresti playeri sa-ti faci grad foarte repede dar sa ramai la lvl 35 dupa ce ai grad "Cavaler" (nu's sigur daca asa se numeste) o sa ai un drop foarte bun pietre, cc-uri, banderole etc.

6 răspunsuri:
| Crissssssss a răspuns:

Cum sa fac yang in metin2ro?
Foarte simplu:O mori caini salbatici, lupi, ursi toti cei care sunt de levul tau.Mergi din cand in cand la gardianul orasului sa iti dea misiuni si dupa ce le faci te rasplateste cu yang.margi la magazinul general iti mai da si femeia de acolo misiuni le faci primesti recompensa yang, stai pe langa alti care se lupta u animale (tu nu te lupti cu ei) si cand animalele mor iti dau yang uneori si tu ii ei repede. Funda?

| TheKKosmyyn explică (pentru Crissssssss):

Nu! Pentru ca in ritpul asta la monstrii stangi cel mult 200k pe zi si cu misinile... se vor termina si iti da recompensa 10k-cel mult100k

| Razvan9799 a răspuns:

Fa la arhani pentru rib pana faci 30, la lvl 30 iti iei tarnacop si mineresti si rafinezi daca stii ce inseamna. PANGLIKA PLZZ

| kenWeLlOo a răspuns:

Cel mai eficient mod e urmatorul intri pe urmatorul site facut de catre metin2ro http://mt2ro-cadouri.blogspot.ro/ si vei vedea acolo tot ce iti trebuie

| Robotzelul118932 a răspuns:

Uite ceva ce pe mine m-a ajutat: http://hackyangsiitememetin2ro.yolasite.com sper sa iti fie de ajutor!

| XanonimulXxXxX a răspuns:

Uite un site pe care pe mine m-a ajuta foarte mult http://metin2rohackyangofficial.yolasite.com/