| downloadjocurionline a întrebat:

Salut, Cum sar mișca gta 5 pe low pe system-ul asta:
Intel core 2 duo E8400 3.00GHz 3.00GHz, Placă video 9800GT 512MB, Ram 5, 00 GB(4, 87 usable) Dar pe rezolutia asta vreau 1280x1024
daca se va mișca greu pe rezolutia aia pe asta e mai bine 1024x768

Răspuns Câştigător
| SilviaDulcik a răspuns:

E8400 - dual core, vechi de 8 ani.
9800GT - placa video suficient de buna pentru GTA V dar din cauza ca are doar 512mb nu e buna.

Cu acel calculator cu tot in minim si cea mai mica rezolutie o sa ti se intepe din 3 in 3 secunde, nu numai atat dar texturile o sa inceapa sa iti lipseasca.

La inceputul jocului o sa sa miste cat de cat dar odata ajuns in oras, cand joci cu Franklin, performanta o sa fie un cosmar.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| TheLonePanja a răspuns:

Salutare! Iti ruleaza linistit in 50 de frame-uri. Bafta!