| downloadjocurionline a întrebat:

Salut, Mi-am luat GTA IV si l-am dat la low si se misca ca la high adică 10-17 FPS, Din ce cauza? La low ar trebui sa se miste minim cu 30-35 FPS pe system-ul asta: Intel core 2 duo E6550 2,33 GHz 2, 34GHz, Ram 2, 00GB, Placă Video 9800GT 512MB ddr3... Urgent FUNDĂ+Vot

1 răspuns:
| Zangetsu a răspuns:

Http://www.gtainside.com/en/gta4/patches-384/
Instaleaza niste patchuri deoarece ele adreseaza problema performantei slabe. Si mie imi merge naspa, dar dupa ce le-am instalat mergea mai bine.