| 1996_9965 a întrebat:

Cum termin Need for Speed Underground 2?

2 răspunsuri:
| IL03ELO a răspuns:

Salzz. Eu am terminat NFS Undeground 2 de 9 ori. Sper sa intelegi ce iti explic: 1. Faci cursele care ti se da. 2. Apesi tasta T si te uiti la curse cate mai ai de facut, in special verifica daca ai de facut URL, sunt cele galbene. 3. Tot la T verifici daca ai facut anumite poze, in special depinde de nivel pentru ca trebuie sa faci anumite stelute la masina ca sa iti apara acele poze. Daca nu ai inteles ceva, posteaza aici si iti mai explic eu.winking

| Dama_Borz_1999 a răspuns:

Deci daca eu nu mai am misiuni de facut si nici masini sa fac curse cu ele ce pot face mai departe cum fac stelele?