| I3oLLinG3r a întrebat:

Curand am instalat pe laptop Battlefield 3 si il pornesc, imi arata punctele alea albastre care incarca jocul si dupa imi da o eroare : Battlefield 3 has stopped working.A problem caused the program to stop working corectly. Windows will close the program and notify you if a solution is avaible.

Cine ma poate ajuta are

1 răspuns:
| Zangetsu a răspuns:

Posibil sa nu ai driverele la placa video instalate, am incercat si eu la un joc sa vad daca merge fara driverul instalat si imi dadea aceeasi eroare.