| AddeLinna a întrebat:

Am si eu o problema la sims 3. Am instalat jocul corect si ultimul stuff master si imi intra in joc se incarca si dupa se blocheaza si zice: A problem caused the program to stop working correctly.
Windows will close the program and notify you if a solution is available.(mentionez am windows 7 pe laptop care e nou). E problema de la windows? Funda...

1 răspuns:
| AlexandruCernea a răspuns:

Da, deoarece unele jocuri nu merg pe windows 7, nu stiu alt raspuns. Sper ca te-am ajutat cu cv.