| Stefanutz14_4551 a întrebat:

Salut big grin, as vrea sa va intrebunde imi pot pune vraji in World of Warcraft. Sunt Tauren - Druid. Pe alt cont puteam sa ma transform in pantera, vultur, etc... dar nu mai stiu unde trebuie sa imi pun vrajile. Ms mult, FUNDA!

2 răspunsuri:
| TheSuprem a răspuns:

World of Wacraft este un joc pe categori rogue droid mage shaman etc deci doar droidul se poate transforma in animale si vezi ca este unde te da prima data la dorit in urmatorul oras este acolo de schiluri funda plis

| Kynext a răspuns:

Shapshifturile le inveti de la trainer.Care se afla in orasele importante (recomand Thunder bluff, Ogrimar). Vorbesti garzile orasului "Class trainer"->"Druid" si o sa-ti apara pe harta(Apesi M) locul unde se afla acesta.Te duci si inveti.Acum depinde si ce expansion joci.Bafta!winking