| CautUnNume a întrebat:

As vrea sa va intreb ceva laughing sunt in dilema xD nu stiu ce fel de character sa imi fac la wow (World of Warcraft) versiunea cataclysm big grin deci sa imi fac druid sau death kinght? De ce parte sa fie? Aliance sau Horde? Si ce rasa sa fie? (de exemplu: sa fie worgen,blood elf,human, tauren...Bla bla bla)?

Răspuns Câştigător
| Cartof69 a răspuns:

Depinde... Daca nu mai ai niciun caracter, trebuie sa iti faci druid pentru ca la Death Knight iti trebuie un cel putin cum caracter cu level 55. La rasa si parte, depinde doar de ce iti place tie. Sper ca te-am ajutat. happy

| CautUnNume explică (pentru Cartof69):

Da pai nu sunt incepator pot sa imi fac dk dar si eu ma inchlinam spre druid laughing daca ai putea sa imi zici partea si rasa ar fi perfect! Multumesc happy

4 răspunsuri:
| Cartof69 a răspuns:

Hmmm... Pai nu stiu. Depinde ce iti place tie. La Hoarda poti fi Tauren sau Troll, la Alianta poti fi Night Elf si Worgen. Eu sincer as vrea Troll sau Worgen, dar na, depinde de ce iti place.

| Gabriel_Antonio_1992 a răspuns:

Death knight; aliance; blood elf!

| CautUnNume explică (pentru Gabriel_Antonio_1992):

Hmm nu stiam ca blood elful este de la aliance rolling on the floor)))