| ValentinJust a întrebat:

Daca am windows 7 32bits, placa video Redeon 1gb, 2gb rami si 2.40 ghz, imi va merge fifa 12 sau The Forest?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti trebuie 4 GB RAM pentru Za Forest!

| TechGuyTpu a răspuns:

Fifa 12 chiar nu stiu(verifica canyourunit) dar theforest categoric nu

| David10b a răspuns:

Cerinte de sistem recomandate pentru Fifa 12 PC (system requirements)

Sistem de operare: Windows XP / Windows Vista / Windows 7
Procesor: Intel core 2 Duo sau echivalentul de la AMD. (@ 2, 4 GHZ)
Memorie: 2 GB RAM
Placa video: cu suport pentru DirectX 9.0 sau mai mare, Shader Model 3.0 sau mai mare si cu minim 256 MB RAM (minim Ati Radeon 2900 sau GeForce 8800)