| salmankhan a întrebat:

Care driver geforce e bun pentru caculatorul meu? eu am: windows xp sp3, pentiu 4 cpu 2.40 ghz 2.39 ghz, 504 mb rami, 96 mb placa video

2 răspunsuri:
| DeidaraXR1 a răspuns:

Salut! Intra in Start>Run> dxdiag si dai OK. Acum du-te la tabul Display si vezi acolo numele placii video. Pe google cauti "-numele placii video- driver". Probabil te va duce pe un site nVidia si iei de acolo driverul. Daca nu gasesti, te duci www.nvidia.com, alegi limba, te duci la drivers si ti-l cauti acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici macar nu ai zis ce fel de placa G-FOrce ai, de unde sa stim noi, si mai ales ca e de 96 de mb, am crezut ca e din aia on-board!