| sphynxz a întrebat:

Salut, Daca bag bani in g2a, (g2a wallet) cu paysafe card, risc sa imi vina factura de la net? Dau funda celui care stie si ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| N0xEterniS a răspuns:

Cum sa-ti vina factura, daca tu nu ai treaba cu operatorul/furnizorul? Ai 100 euro, cumperi PaySafe de 100 euro, adaugi 100 euro in G2a Wallet cu PaySafe 100 euro. In tranzactia asta nu intra si nu are treaba furnizorul, oricare ar fi el, deci nu-ti vine factura.

Daca ai vrea sa-ti vina factura, alege sa platesti cu sau prin BOKU.

Daca ai de cumparat, iti sugerez sa astepti reducerile de craciun.
Pe Steam reducerile incep pe 21, 22 decembrie pana pe 20, 21 ianuarie, iar pe G2a probabil la fel, plus ca ei au si reduceri saptamanale.

| sphynxz explică (pentru N0xEterniS):

Man, nu am stiut, am luat un joc dupa g2a si imi venise triplu factura! Si ma gandeam ca daca bag bani in g2a wallet sa nu imi vina factura iar! Ms pentru sfat!

1 răspuns: