| ningeago a întrebat:

Daca eu vreau sa joc de exemplu AC3 si nu indeplinesc cerintele la procesor, o sa imi mearga foarte rau(jocul) sau o sa imi mearga convenabil! Daca va merge rau care sunt simptomele (ex: va merge sacadat, se va bloca etc.).

Răspuns Câştigător
| RogoCodrin a răspuns:

Pai da... va merge greu, sacadat, poate se va mai bloca dar poti incerca sa dai rezolutia si detaliile la minim pentru a merge mai bine jocul. Probabil ca ai intrat pe http://systemrequirementslab.com/cyri si ai incercat si vreau sa iti spun din proprie experienta ca daca nu iti indeplineste cerintele doar la o categorie (ex. CPU) sunt sanse mari sa iti mearga dar cu simptomele de mai sus :)