| AndreiBalan a întrebat:

Salut,daca imi cumpar CS:GO este vreo diferenta de performanta dintre CS:GO piratat si intre unul cumparat? Ma refer la faptul daca se miaca mai bine CS:GO cumparat decat celalalt! Eu am avut pe cel piratat si se misca destul de naspa si se deschidea greu,am auzit ca acest joc merge mai pe toate PC-urile, imi puteti da o parere? Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| Ispas_Ionuț-Petru_1999 a răspuns:

Salut, CS:GO piratat se misca la fel de bine ca si CS:GO cumparat dar pe cel cumparat poti face mai multe (sper ca te-a ajutat)

2 răspunsuri:
| Ronaldo_Ronaldo_1997 a răspuns:

Nu ii da funda lui astalaughing)fii atent aici ala piratat ai toate skinurile adica fara bani dar joci doar cu boti ala cumparat ai online poti face rankuri si e mult mai distractiv si skinurile le poti cumpara prin psf card sau paypal funda?

| Raven999 a răspuns:

Stiu ca raspunsul meu n-are legatura cu intrebarea, dar am mare nevoie sa va faceti cont aici http://www.transformice.com/? id=52919884 si sa faceti 10 branze, nici mai mult nici mai putin. Multumesc anticipat. * btw, raspunsul are legatura cu categoria*.