| Nezokila a întrebat:

Urmatoare intrebare este pentru cei care joaca CS:GO
Cum bine stiti cu totii exista si aceea versiune de CS:GO, no steam, piratata de pe WAR-ZONE.RO, ei bine l-am incercat, eu am un PC bun dar jocul imi face figuri, adica mi se blocheaza, si intrebarea mea este, daca imi cumpar CS:GO de pe steam imi va face aceleasi probleme? Sau un joc piratat are buguri sau merge mai greu fata de un joc original? Stiti la ce ma refer, adica de ce CS:GO cel piratat imi da CRASH? e posibil ca si cel original sa-mi dea la fel? Mentionez ca am un pc de 2.000 de lei si nici un joc nu mi-a mers in asa hal ca CS GO de pe war. zone, dau funda la cel mai explicit raspuns si din propria sa experienta big grin
Multumesc frumos, anticipat!

Răspuns Câştigător
| sammy7 a răspuns:

Uneori jocurile piratate pot avea buguri pentru ca no sa fie uneori originale, asa am patit si eu am avut Gta sa piratat si imi dadea crash la samp cand l-am luat pe Steam nu imi mai dadea erori.