| RedBarrels a întrebat:

Daca imi cumpar GTA 5 pentru PlayStation 3, imi da si online-ul, sau trebuie sa dau bani si pe online. Trebuie modat PlayStation-ul 3 pentru a merge GTA 5, nu prea le am cu PlayStation-urile. Mersi

Răspuns Câştigător
| ValoareLaMinut a răspuns:

Salut. Nu, daca iti cumperi GTA V iti vine cu tot cu online, dar daca ai PlayStation-ul modat, nu o sa-ti mearga sa te joci online. Sper ca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| BogdanBz a răspuns:

Din ce stiu eu pentru online trebuie platita o subscriptie lunara care costa undeva pana in 10 euro. cu aceasta subscritie o sa poti descarca si anumite jocuri care le ofera ei lunar. Nu stiu sigur daca e valabila chestia asta si la ps3, dar la ps4 fara ea, nu te poti juca online

| MajinVegeta a răspuns:

Ai nevoie de ps+ pentru a juca online (din ce stiu eu).winking