| andrei733 a întrebat:

Am o intrebare vreau sa imi cumpar playstation 2 si am auzit ca trebuie modat. Daca nu il modez o sa joc numai jocuri demo.Este adevarat? daca da spuneti-mi si mie cum se modeaza? fundita pentru cine imi da cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| ɔɐıɔ a răspuns:

Nu.Daca nu il modezi vei putea juca doar jocuri cumparate. Daca il modezi vei putea downloada jocuri speciale de ps2 de pe net, le vei scrie pe dvd dublu layer si te vei juca.Modatul se face la un profesionist si costa in jur de 50 roni.

1 răspuns:
| caractere a răspuns:

La cat de ieftin gasesti jocurile, nici nu mai e cazul sa mai cauti sa modezi.
Cauta pe net jocurile, nu in magazine - unde pretul este mare.