| vlady23 a întrebat:

Salut, daca ma poate ajuta si pe mine cineva, raman foarte recunoscator...

Deci in primul rand dau sa ma conectez la id de mess, si imi apare troubleshh problem, daca bag o parola gresita imi apare ca parola este gresita, daca intru pe mail si dau la cele 3 intrebari salvatoare(recuperare parola etc) imi da sa raspund la o intrebare (Where did you meet your spouse?) : PS: EU cand mi-am facut contul nu am raspuns la asa intrebare, dar ce ma enerveaza cel mai tare ca daca intru la alt cont si fac la fel nu imi cere intrebarea asta ci imi da mai multe intrebari+ telefonul etc, aici doar sa raspund la intrebarea asta, daca ma poate ajuta cineva, am cautat si pe net, mai multe informatii tot felul.m-am chinuit. daca ma poate ajuta cineva ii dau cv la schimb daca ma costa cv nu e problema, am incercat si proxy desi nu prea am habar, am schimbat data si ora, deageaba, etc, etc...

2 imagini ca sa vedeti mai clar: http://postimg.org/image/ety9rgzg1/ -la contul care nu imi merge

http://postimg.org/image/w3p1ietln/ - asta ii la celalalt cont

1 răspuns:
| Angelodead a răspuns:

Incearca sa dezinstalezi messu si apoi instaleaza-l iar