| Deea_Andreea_1995_ClNn a întrebat:

Cand intru pe FB, imi apare asta:
http://postimg.org/image/no0b5fqj3/
Credeti ca ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Posibil ai fost raportata catre facebook ca ai profil fals.

Daca vrei sa il deblochezi trebuie sa iti pui numele si prenumele in casutele alea doua si sa trimiti o copie de buletin.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ce oameni avem uneori în jur...
Doar dacă ai fost raportată pentru nume fals, se putea întâmpla așa ceva, ținând cont că unii folosesc de ani de zile, diverse nickname-uri, chiar haioase, și nimeni nu le mai poartă grija. Ce să zic, de tine a avut cineva 'grijă'. Nu neapărat o persoană, din lista ta de prieteni, poate fi cineva pe care l-ai blocat, i-ai dat delete, te-a invidiat din umbră...
Nu știu ce nume ai acolo, dar scrie la nume "Andreea", iar la prenume, din nou "Andreea" sau "Deea", cum îți spui aici. Și dai "Trimite", poate reușești și fără să trimiți copie după acte. Încearcă așa, iar în caz de ceva, confirmi adevărul. Dacă nu, îți faci un alt cont și ai terminat.

| K0sti a răspuns:

Noi nu! Da te poti ajuta singura daca, trimiti ce ti se cere! Daca nu, renunti la cont!