| dasfsadass3232 a întrebat:

Salut, daca tocmai ce s-a vandut un joc de pe eMAG si acum nu e mai e in stoc pe eMAG cand o sa mai apara? vorbesc de pubg pentru xbox one.

2 răspunsuri:
| BogdanBz a răspuns:

De ce nu iei varianta de pc? Varianta de xbox e plina de buguri. Cauta pe g2a, poate au coduri de activare sau intra in shop in xbox si cumpara de acolo versiunea.

| CosminFlo a răspuns:

In primul rand (BogdanBz) poate are decat xbox one si nu are pc potent.
Da nu arata la fel ca pe pc, dar poate omul vrea, daca vrei neaparat case cu jocul sunt mai multe site-uri la care poti sa incerci, PCGarage, MediaGalaxy, Cel, la eMAG te poti abona la acel produs, adica vei primi pe email o notificare cand produsul o sa fie pe stoc.