| al3xutzu2012 a întrebat:

Salut.Dati-mi si mie niste siteuri super me metin2 in afara de metin2Stell

4 răspunsuri:
| XperimentX a răspuns:

Metin2 Hammer, Metin2 X, Metin2 United, Metin2 LunaRis.

| BlureShadow a răspuns:

Http://hotstylemt2.ro am jucat pe el

| AlhalabiEdi a răspuns:

Pai incearca Apple mt2 dar nu merge tot timpul merge cam de la 19:00 si in weekend aproape toata ziua dar este misto te da lvl 30 iti iei clientul de pe site ip la site este:92.87.228.224 daca cand te loghezi iti zice sv indisponibil dezactiveaza anti-virusul zi si la prietenii care joaca metin2 de acest mt.

| iuliana123456 a răspuns:

4yoursmt2, apollo metin2, metin2 earth, metin2 fun, metin4drug! Sper sa-ti placa. Funda big grin?