| shadows98 a întrebat:

Dati-mi si mie un metin cu otele la magazin.Unu asa intre pvm(30%) si pvp(70%) dar asta nu prea conteaza. Vreau si site-u si daca se poate un video pe youtube sa ma conving. Vreau unu cu rate bune gen anticmt2 cam asa sa cresti si cam asa sa fie si metinu..plz

Răspuns Câştigător
| Soryn098 a răspuns:

Salut, nu are rost sa iti spun eu toate metinele posibile. Cauta tu pe site-ul asta: http://www.ultimateprivateservers.com/metin-2/. E top 200. ai cate o imagine pentru fiecare iar daca dai click pe ea te trimite la site-ul oficial. Sper ca te-am ajutat. fundita please.