| LaGGeR1990 a întrebat:

Dati-mi si mie un server Metin2 PVM Hard cu multi playeri!

2 răspunsuri:
| Moro96 a răspuns:

Salut uiite ce iti recomand Metin2Regal a\lvl max 250 serverul este foarte populat sunt momente cand te chinui mult sa cresti si este si distractiv. poti juca Metin2Arena tot un gen pvm hard pe care l-am jucat recent si mi-a placut enorm si iti recomand sa il incerci si te asigur ca iti va placea si tie foarte mult spor la joc FUNDAbig grin

| LaGGeR1990 explică (pentru Moro96):

Regal are virusi descarca-l la tine si da-mi-l pe mess. lasa si o adresa