| CaPoNNe a întrebat:

Salut dati-mi si mie va rog cateva site-uri de unde pot descarca jocuri pentru android !

7 răspunsuri:
| Gabi19971983 a răspuns:

Cel mai bine intri direct de pe telefonul mobil pe aplicatia Android market.
Daca nu o ai descarc-o de aici si apoi pune-o pe telefon, si ai toate jocurile:
https://play.google.com/......ps/details

Funda?

| TizZu15 a răspuns:

Android Market este cel mai bun.winking

| Laurentiu_Barbu_1985 a răspuns:

Google Play, la altele e foarte probabil sa te alegi cu vreun virus!

| Chrisss23 a răspuns:

Google Play

| DeluxeGroup a răspuns:

Http://www.apkmania.co/ downloadezi dupa care bagi in telefon, apesi in telefon pe el si instalezi joc. Funda?