| ValiTigru a întrebat:

Salut dati-mi un metin2 gen mage nu stell nu hotstyle,lunaris,hardcore,wars,hammer,mijagi,yoneis,long ju,gx, fun, tim DATIMI unu din 2013 sau 2012 nu conteaza, doar sa fie fain cam vreo 6-7-8 evoluti si daca se poate ultima evolutie sa fie beta dar nu-i nevoie. Ms anticipat Dau funda happy

7 răspunsuri:
| NaruToNR1 a răspuns:

Sony Metin2, Metin2 On, Metin2 iron. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| LadykillerR a răspuns:

Metin nu mai e la moda, lasa-te de jocul ala nenorocit METINARULE! Ia-ti un GTA 4, Vindictus EU sau Assassin's Creed, joaca-te si tu pe jocuri NORMALE... O sa iti dau report as spam la aceasta intrebare, imputi efectiv toata rubrica de intrebari, sa iti fie rusine!

| xNeequ a răspuns (pentru LadykillerR):

Sa lingi tu o acadea, care e problema daca noua de place MT2? Problema noastra, nu a ta, JetT.

| ValiTigru explică (pentru LadykillerR):

Sa mori tu

| ValiTigru explică (pentru xNeequ):

Eu sug acadale tu sugi alea ale melewinking

| paty89 a răspuns:

Incearca Metin2 Supr3m3:
http://www.youtube.com/watch?v=UgVNDIOaOsk...e fain serverul este nou si NU VOR FI MODATI! :P

| paty89 a răspuns:

Incearca Metin2 Supr3m3 e nou serverul si NU VOR FI MODATI! http://www.youtube.com/watch?v=UgVNDIOaOsk.