| kata9kata a întrebat:

Salut,dau un cont de ninja pe Metin2Lunaris lv cam mic dar cu iteme destul de bune si pe regatu albastru.
Cine e interesat de acest account sa lase mesaj aici.
P.s: Acest account nu este gratuit il dau pentru alt account pe alt sv privat (metin2tim,metin2united,metin2ro,metin2lunaris) ori iteme pe unu dintre aceste servere

1 răspuns:
| Faierfall a răspuns:

Am eu metin2 lunaris lvl 210, 230 si 243 vorbim la id de mess faierfall@yahoo.com laughing))) astept dau si mai multe conturi laughing))))))