| Sereny_Ifj_Jozsef_1999 a întrebat:

Dc mi se inchide sv de cs 1.6 hostat cind schimb mapa, bag amx_map... imi apare ca am schimbat mapa si cind sa se conecteze la mapa respectiva apare ca serverul se inchide (server has shoting down) dc? Si ce pot face sami miarga iar?

Răspuns Câştigător
| Chevyn a răspuns:

Atunci vorbeste cu hostul tau.

2 răspunsuri:
| Chevyn a răspuns:

In primul rand hostat de TINE sau de CINEVA? Daca hostat de cineva cu FORUM etc. atunci poate fi de la mapa respectiva care vrei sa o schimbi. FII MAI DIRECT IN VIITOR

| Sereny_Ifj_Jozsef_1999 explică (pentru Chevyn):

Serverul e hostat latruehost.ro, si la orice mapa face figura asta

| Chevyn a răspuns (pentru Sereny_Ifj_Jozsef_1999):

Atunci vorbeste cu hostul tau.