| andrei98_8176 a întrebat:

Dc nu imi merge tastatura la nici un metin decat mous-ul? care ma ajuta sa rezolv problema ii dau funda

Răspuns Câştigător
| marienika a răspuns:

Pai daca inainte sa il deschizi iti apare o chestie portocalie unde scrie ceva mai jos "Open in sandbox (recommended)" apesi pe el si dai pe "Open Normally" dupa aceea itiva merge. tongue daca nu te descurci contacteaza-ma la mariana_calcan@yahoo.com si iti arat prin team wiwer. sper ca ti-a fost de folos ce ti-am zis. FUNDA?