| EdiDa a întrebat:

Salut, de 2 zile am o problema cu YouTube-ul. La orice videoclip imi apare: "A aparut o eroare. Incercati mai tarziu" ("An error occurred. Please try again later"). Folosesc Google Chrome dar acest lucru imi apare pe toate browser-ele. Am incercat sa reinstalez Flash Player-ul, sa sterg datele de navigare (cu tot cu Cache si Cookie) dar degeaba. Va rog sa-mi spuneti cum sa rezolv problema. Multumesc. (dau i funda

Răspuns Câştigător
| gmxromania78 a răspuns:

Incearca cu Opera sau cu Aurora sau Internet Explorer 7. Daca nu, nu stiu. Incearca sa reinsalezi Windows-ul.

2 răspunsuri:
| EdiDa explică (pentru gmxromania78):

Orice browser as folosi acelasi lucru e...

| gmxromania78 a răspuns (pentru EdiDa):

Nu stiu... ai incercat sa schimbi Windows?