| fgdsfadsfds a întrebat:

De aproape o saptamana m-am apucat sa joc metin2 si acum am nivelul 17 dar m-am blocat la 2 misiuni.

1.In prima misiune imi cere sa distrug piatra metin a bataliei.Cred ca am distrus vreo 10 din astea si nu m-i s-a pus la misiune.De ce?

2. A doua mis imi cere sa ucid lupi mu-rang pentru blana lor la fel ca si la mis anterioara am ucis foarte multi si nu mi s-a pus nici unul la misiune. Ce sa fac?

Joc pe shaman daca are vreo importanta...

Răspuns Câştigător
| William a răspuns:

Lv 17 intr-o saptamana? rolling on the floor eu aveam lv 30 si 2kk pana acum. Fii atent ce sa faci. La aia cu piatra bataliei, cauti piatra, cand o gasesti dai pe misiune si iti arata acolo o aia, dai OK si cand a disparut misiunea din stanga atunci sparge piatra. Este foarte important ca tu sa spargi piatra, daca te ajuta unu de lv mare, nu faci misiunea. Iar la aia cu Mu-Rang, aia e cam naspa. Mu rang e greu de gasit. Mergi in regatu galben (Chunjo) la biolog in map1, acolo e de obicei. Sunt si alte locuri dar tot in regatu galben ( langa florile fara nume). Sa stii ca daca nu dai pe misiuni nu ti se pun, intai dai click pe misiunea din stanga si apoi omori pe mu rang. Mult succes.

1 răspuns:
| NorTech a răspuns:

Pai...In prima misiune dupa ce ai distrus piatra trebuie sa te duci la Capitan sau la cel care ti-a dat misiunea. Iar la a doua pacra trebuia sa omori lupi deia pana ai 5 blanuri in inventar. Dupa ce ai indeplinit sarcina te duci la cel care ti-a dat misiunea si iti da el recompensa. Sper ca ti-am fost de ajutor. Funda?