| anonim_4396 a întrebat:

De cand eram mic am cumparat de la altex Serious Sam The First Encounter(2001)si n-avea Steam.Pe-atunci aveam windows 2000 si mergea bine.Dar acum m-am gandit sa il instalez pe windows 7 si atunci cand intru apare bomba aia si zice "SeriousSam.exe has stopped working."
Sistem:
Windows 7 Enterprise 64bit build 7600 3.60 ghz 4 gb ram
Ce pot sa fac?
FUNDITA!

2 răspunsuri:
| ufromupps a răspuns:

Incearca sa dai run as administrator.
daca ai cd-key, atunci intra pe steam, introdu codu, si incearca via steam sa joci happy

| k330sk3a a răspuns (pentru ufromupps):

Am zis ca n-avea steam oricum am descarcat o versiune care merge pe windows 7