| madalin28 a întrebat:

Salut.De cateva zile cand intru pe internet,pe orice pagina imi apara de la antivirus acel mesaj ca pagina este virusata,dar imi apare acest mesaj de multe ori,unul dupa altul si paginile nu cred ca sunt virusate,imi apare chiar si pe Facebook,pe youtube, pe toate paginile pe care intru.Am antivirus Avast.Ce poate avea?

1 răspuns:
| kelo0oWy a răspuns:

Dai o scanare in tot pcul cu antivirusul. Se poate sa ai un virus si sa ti-l depisteze cand activezi pe internet. Dupa scanare si rezolvarea virusilor, daca tot apare problema, reinstaleaza antivirusul.