| Danaaa99 a întrebat:

Pentru cei cu GOOGLE CHROME.acum cateva zile mi-a aparut pe Facebook daca vrau sa traduc acea pagina, iar eu am spus ca da....De atunci de fiecare data cand intru imi apare ca.Ce sa fac sa nu imi mai apara asta?

Răspuns Câştigător
| PuTTy a răspuns:

Sau du-te la setari si pune sa nu mai traduca pagiinile in limbi strainewinking adica delocwinking bafta

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Cred ca s-a instalat o extensie in browser si trebuie sa o dezinstalezi.
Acceseaza pagina principala din Google Chrome ->click pe ''cheita'' (dreapta sus) -> Instrumente ->Extensii ->aici trebuie sa cauti extensia si sa o dezinstalezi.

| Danaaa99 explică (pentru neluL):

Am dezinstalat si tot imi apare ca traducerea nu s-a realizat din cauza unei probleme de server...Ce sa fac?

| neluL a răspuns (pentru Danaaa99):

Acum sterge si aplicatia din facebook daca ai. Mai cauta si in Start->Control Panel->Programs->Uninstall Program.

| Firs_Ionut_1993 a răspuns:

In dreapta ai optiuni dai acolo si apoi dai "nu doresc traducerea acestui site niciodata"