| DirtyCheese a întrebat:

Salut de ce cand inture pe minecraft mi-am luat mod de animale si intru dau pe play offline am verisunea 1.5.1 se incarca si cand sa imi apare aia sa apas pe singleplayer sau multyplaer nu mi se deschide da imi apare ceva cu invalid

Răspuns Câştigător
| xiiSmoke a răspuns:

Da... Eu nu joc minecraft insa l-am luat azi pentru ca niste cunostinte mi-au zis ceva ca nu le merge. Asa si este. Acest multiplayer dupa ultimul patch nu functioneaza (Nu la toata lumea). Iti sugerez sa iei o versiune mai mica, mai veche, asta a functionat si la restul prietenilor. Si incearca sa nu descarci minecraft de pe un server "original" adica cei care au clientu lor, ca au autopatcher. Funda?