| LmmMihai1994 a întrebat:

Salut,de ce imi arata asa Cs-ul cand intru in el? Nu imi apare meniul.
https://imgur.com/kyNTW0G

7 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Salut Mihai!
Incearca sa reinstalezi jocul.

| LmmMihai1994 explică (pentru PainTech):

Scuze,ca am raspuns atat de tarziu, dar acum m-am lovit de alta problema si nu stiu cum sa o rezolv.
Si da am incercat sa il reinstalezi si tot asa apare.

| szasa43 a răspuns:

Daca e pe steam probabil e o problema de la ei, incearca sa il reinstalezi. Daca e de pe net cu siguranta e o varianta virusata.

| PainTech a răspuns (pentru szasa43):

Imi place cum spuneti ca daca e de pe net si are ceva mici probeleme e "virusat". Aveti idee ce inseamna "virus"?

Puteti face distinctia intre un fisier corupt si unul virusat? Mie nu mi se pare.

| szasa43 a răspuns (pentru PainTech):

Majoritatea variantelor de counter strike de pe internet contin virusi.

| PainTech a răspuns (pentru szasa43):

Imi poti arata macar 3 dintre aceste variante? Nu ar trebui sa fie extrem de greu.

| LmmMihai1994 explică (pentru szasa43):

Zici ca tu este o varianta virusata, dar inainte imi mergea si tot de pe net l-am instalat