| Dragu_Eduard_1993 a întrebat:

De ceva timp in calculatorul meu se aude un sunet de genul:fffsssssss.Cred ca vine de la hard si de fiecare data cand se aude calculatorul merge extrem de greu(vreo 30 secunde).Am dat reinstall de windows si tot nu merge.Ce as putea face?
Mentionez:Nu stiu sigur daca e de la hard.

1 răspuns:
| Cristian_Ciky_1997 a răspuns:

Poate sa fie firele de la cular de la proceros + daca se aude de la HDD inseamna ca nu mai are mult si da coltul.
Daca iti mai da si o eroare de la HDD. este clar ca trebuie schimbat.