| Scemooo a întrebat:

Buna am si eu o problema! De fiecare data cand intru pe youtube sa ascult muzica se aude ca si cum ar fii zgariat cd-ul ca si cum ar sarii cd-ul, la fel si videoclipul merge foarte greu...Asta se intampla doar pe youtube si trilulilu pentru ca muzica de pe calculator merge.Ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| erasier a răspuns:

Cum au spus si colegii de mai sus dai un scan la antivirus dupa dai un update la Adobe flash player si cand intri pe youtube dai rezolutia mai mica la 240 poate nu-ti suporta placa video si vezi poate asa iti merge

| Scemooo explică (pentru erasier):

Am sa incerc chiar acumhappy

| Scemooo explică (pentru erasier):

Nu merge sad Este tot asa chiar nu mai stiu ce sa fac.

| erasier a răspuns (pentru Scemooo):

Schimba windowsu baga driverele programele tot, si dupa incearca din nou

| erasier a răspuns (pentru erasier):

Sau schimba motorul de cautare incearca un opera un chrome

| erasier a răspuns (pentru erasier):

Incearca prima oara sa schimbi motorul de cautare daca nu merge apoi schimba windowsu si ia-o de la capat ok?

9 răspunsuri:
| Elektro a răspuns:

Auzi si pe astia, virusi. Orice problema are PCU => virusi, nu? Eu zic ca e de la flash player, ultima verisune nu merge prea bine cu firefox, ce browser ai? (asa imi face si mie din cand in cand) sau daca nu pune un alt driver de sunet.La mine s-a rezolvat asa.

| Scemooo explică (pentru Elektro):

Eu folosesc maxthon happy Dar problema e ca nu merge la nici un browserhappy

| iubitic a răspuns:

Cred ca problema ta e de la Adobe flash player.Instaleaza o versiune nou de flash player, depinde ce browser folosesti, uite aici:http://get.adobe.com/flashplayer/

| xTheCristalls a răspuns:

Inseamna ca ai prins ceva virusi de acolo si de-aia nu merge bine.dar daca zici ca muzica din PC merge, Inseamna ca au ele vreo problema.
Succes, sper ca te-am ajutat