| CristiPrise a întrebat:

De ceva timp m-am apucat de league of legends. La inceput a mers foarte bine, dar de azi cand intru la un meci(oricare) am pingul si fps-urile normal, dar merge in slow motion, adica daca dau sa se duca caracterul meu undeva merge in slow motion. Ce e de facut?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reinstalaza-ti jocul ori ai tu o problema la pc ori cauta in setari si dai grafica mai mica ca sa spun asa

| Cosarca_Ionut_1998 a răspuns:

Pai incearca sa umbli la setari video sau e de la hostul lor. Sau de la windowsu tau! cel mai bine e sa umbli la setari video sau sa intrebio detinatorul serveruluiwinking funda?